• Forum sayfamız için ekip arkadaşları aramaktayız. Aramıza dahil olmak isterseniz lütfen tıklayınız.

  • Merhaba Ziyaretçi,
    STKO, Akara Sunağı'ndaki itemlere teklifler 04:55 itibariyle sona erecek.

Knight Online - 12 Devil Summon Görevi

Mesajlar
286
1- [Lemegeton] preparation for sealing
2- [Lemegeton] Carving the Sealing Ring
3- [Lemegeton] Marquis of Lost Glory
4- [Lemegeton] The door to the other world
5- [Lemegeton] Prince of Raven
6- [Lemegeton] Devil 12 Prince Sitri
7- [Lemegeton] Marquis of Good Talking Skill witho
8- [Lemegeton] To the underworld
9- [Lemegeton] Duke of Destruction
10- [Lemegeton] Devil 11 Duke Gusion
11- [Lemegeton] Count of a Fool
12- [Lemegeton] The Third Underworld
13- [Lemegeton] Count of Storm and Thunderbolt
14- [Lemegeton] Devil 10 President Buer
15- [Lemegeton] Sovereign of 66 Legions
16- [Lemegeton] The other door
17- [Lemegeton] President of the 36 Legions
18- [Lemegeton] Devil 9 Satan Paimon
19- [Lemegeton] King of the Hidden Treasures
20- [Lemegeton] Endless Path
21- [Lemegeton] Cherubim of Sin
22- [Lemegeton] Devil 8 Count Barbatos
23- [Lemegeton] President of Explorer
24- [Lemegeton] To the Bottom of the Abyss
25- [Lemegeton] Duke of Silver Armor
26- [Lemegeton] Devil 7 Marquis Amon
27- [Lemegeton] Archduke of Hell
28- [Lemegeton] Entrance of Hell
29- [Lemegeton]Gigantic Sea Monster Marquis
30- [Lemegeton] Devil 6 Count Valefor
31- [Lemegeton] Archduke of Devildom
32- [Lemegeton] Gate of Devildom
33- [Lemegeton] Archduke of 26 Legions
34- [Lemegeton] Devil 5 President Marbas
35- [Lemegeton] Red Duke
36- [Lemegeton] At the End of Hell
37- [Lemegeton] King of Cruelty
38- [Lemegeton] Devil 4 Great Marquis Gamyqyn
39- [Lemegeton] Earl of Red Mist
40- [Lemegeton] Space of Depravity
41- [Lemegeton] Duke of True Chivalry
42- [Lemegeton] Devil 3 Prince Vassago
43- [Lemegeton] Marquis of Archer
44- [Lemegeton] Bottom of Despair
45- [Lemegeton] Duke of the Dead
46- [Lemegeton] Devil 2 archduke Agares
47- [Lemegeton] President of Slayer
48- [Lemegeton] The Last Hell
49- [Lemegeton] King of Madness
50- [Lemegeton] Devil 1 Great Devil Bael
51- [Lemegeton] Scroll of Seal
52- [Lemegeton] Deprived Ring
53- [Lemegeton] Demon's Leader Asmodeus


Kaynak: NTTGame
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] preparation for sealing

unknown.png


unknown.png


unknown.png[Order of the Sorcery] Bros adlı npcden aldığımız [Lemegeton] preparation for sealing görevi bizden Moradon bölgesinde bulunan [Daughter of Grand Merchant] Menissiah ve [Mercenary Supply Officer] Osmond adlı npc lerle konuşarak Ordinary old ring ve Magical power transmit marble eşyalarını almamızı ve tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc sine geri dönmemiz gerektiği istenmektedir.
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] Carving the Sealing Ring

unknown.png


69Vqv9.jpg


[Lemegeton] preparation for sealing göreviyle birlikte üzerimizde bulunan Ordinary old ring ve Magical power transmit marble eşyalarını Moradon bölgesinde bulunan [Jeweller] Juel adlı npc ile konuşup takas ederek Elaborated sealed ring adlı eşyayı alarak Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] Marquis of Lost Glory

yV76n0.png


[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] Marquis of Lost Glory görevi bizden 50 adet Luferson Castle bölgesinde bulunan Hagenti ve 1 adet Naberius kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Gauntlet of the Great King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] The door to the other world

mEYML0.png


[Lemegeton] Marquis of Lost Glory göreviyle üstümüze gelen [24 magical spirit] Niberius sealed scroll ve [48 magical spirit] Hakenti sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] Prince of Raven

A3RDkB.png


Bu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [72 magical spirit] Andromalius sealed scroll , [60 magical spirit] Befula sealed scroll ve [36 magical spirit] Storas sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Rings of the Intelligent King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] Devil 12 Prince Sitri

byzVVG.png


XdQMb0.png


znPjy9.png


[Lemegeton] Devil 12 Prince Sitri görevi ile üzerimize gelen [12 magical spirit Summon scroll] eşyasını [12th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Sitri yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] Marquis of Good Talking Skill witho

lEaqGk.png


[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] Marquis of Lost Glory görevi bizden 1 adet Luferson Castle bölgesinde bulunan Marchosias ve 50 adet Orias kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Boots of the Great King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] To the underworld

pEZbpm.png


[Lemegeton] Marquis of Lost Glory göreviyle üstümüze gelen [35 magical spirit] Marchosias sealed scroll ve [59 magical spirit] Orias sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] Duke of Destruction

ZYbXmG.png


Bu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [66 magical spirit] Kimerias sealed scroll , [47 magical spirit] Bual sealed scroll ve [23 magical spirit] Aini sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Rings of the Intelligent King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] Devil 11 Duke Gusion

VEq9kB.png


VEq9oB.png


[Lemegeton] Devil 11 Duke Gusion görevi ile üzerimize gelen [11 magical spirit Summon scroll] eşyasını [11th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Gusion yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] Count of a Fool

D3NO2z.png


[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] Count of a Fool görevi bizden 1 adet Luferson Castle bölgesinde bulunan Efos ve 50 adet Bifloans kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Helmet of the Great King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] The Third Underworld

byzvr8.png


[Lemegeton] The Third Underworld göreviyle üstümüze gelen [22 magical spirit] Efos sealed scroll ve [46 magical spirit] Bifrons sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] Count of Storm and Thunderbolt

mEYXgZ.png


Bu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [71 magical spirit] Dantalion sealed scroll , [58 magical spirit] Ami sealed scroll ve [34 magical spirit] Purpur sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak earrings of the Intelligent King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] Devil 10 President Buer

5Y5N3D.png


VEqQOP.png


J3oVvB.png


[Lemegeton] Devil 10 President Buer görevi ile üzerimize gelen [10 magical spirit Summon scroll] eşyasını [10th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Buer yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] Sovereign of 66 Legions

mEYXY1.png


[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] Sovereign of 66 Legions görevi bizden 1 adet Luferson Castle bölgesinde bulunan Gaf ve 50 adet Ose kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Neck guard of the Great King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] The other door

E3a2Qz.png


[Lemegeton] The other door göreviyle üstümüze gelen [33 magical spirit] Gaf sealed scroll ve [57 magical spirit] Ose sealed scroll eşyası vermektedir. Bu eşyaları [Order of the Sorcery] Bros npc sine tekrar vermemiz istenmektedir.
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] President of the 36 Legions

G38GEb.png


Bu görev de [Order of the Sorcery] Bros npc'si sayesinde bizi görev alanına çekerek ilgili yaratıkları belirli zaman diliminde kesmemizi ve bu yaratıklar içerisinde bulunan [65 magical spirit] Andrealfus sealed scroll , [45 magical spirit] Bine sealed scroll ve [21 magical spirit] Moraks sealed scroll eşyalarını elde ederek tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine vermemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak earrings of the Intelligent King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] Devil 9 Satan Paimon

OE1aM3.png


G38G3v.png


nE8yEa.png


[Lemegeton] Devil 9 Satan Paimon görevi ile üzerimize gelen [9 magical spirit Summon scroll] eşyasını [9th Demon Summon Stone] taşına vermemizi ve taş içerisinden çıkan Paimon yaratığını kesmemiz daha sonra tekrardan [Order of the Sorcery] Bros npc'sine geri dönmemiz istenmektedir.
 
Mesajlar
286
[Lemegeton] King of the Hidden Treasures

ZYbnZ0.png


[Order of the Sorcery] Bros adlı npc den aldığımız [Lemegeton] King of the Hidden Treasures görevi bizden 1 adet Luferson Castle bölgesinde bulunan Furson ve 50 adet Chooks kesmemizi ve bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Ronark Land'ta bulunan [Order of the Sorcery] Bros adlı npc ye görevi teslim etmemiz için geri dönmemiz istenmektedir.
Görevin bitimiyle birlikte ödül olarak Breastplate of the Great King vermektedir. (İstediğiniz karakter eşyasını alabilirsiniz)
 

Sonraki Etkinlik

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
[STKO]Exp Boss Event
Planlanmış bir etkinlik yok
Üst