• Forum sayfamız için ekip arkadaşları aramaktayız. Aramıza dahil olmak isterseniz lütfen tıklayınız.

Knight Online - Maden Chat Görevi

Mesajlar
286
pAafmb.png


1- Knock, and the door will open I

xvKyBk.png


kAqW6u.png


[Daughter of Grand Merchant] Menissiah adlı npc'den aldığımız Knock, and the door will open I görevi bizden Moradon bölgesinde bulunan Maden Ocağı'ndan Mattock eşyası yardımı ile Mysterious Ore eşyasını elde etmemizi istiyor. Elde ettiğimiz bu eşyayı aynı bölgede bulunan [Miner] Jaro adlı npc'den istenilen miktarda
Ore magic power extract eşyasına dönüştürerek görevi tamamlamamızı ve tekrardan
[Daughter of Grand Merchant] Menissiah adlı npc'ye gitmemiz isteniyor.

DN: Mattock eşyası üzerinizde yok ise bölgede bulunan [Miner] Jaro adlı npc'den ücretsiz olarak alabilirsiniz. Eğer bu eşyayı daha önce ücretsiz olarak aldıysanız 1,000,000 coins karşılığında tekrar alabilirsiniz.

cIeaJS.png


Elde ettiğimiz Mysterious Ore eşyalarının takas işlemi aşağıdaki gibidir;

cDpvEq.png


SiaDTJ.png


d2G2ZP.png


2- Knock, and the door will open II

Ef5UHl.png


[Daughter of Grand Merchant] Menissiah adlı npc'den aldığımız Knock, and the door will open II görevi bizden Moradon bölgesinde bulunan Maden Ocağı'ndan Mattock eşyası yardımı ile Mysterious Ore eşyasını elde etmemizi istiyor. Elde ettiğimiz bu eşyayı aynı bölgede bulunan [Miner] Jaro adlı npc'den istenilen miktarda Ore magic power extract eşyasına dönüştürerek görevi tamamlamamızı ve tekrardan [Daughter of Grand Merchant] Menissiah adlı npc'ye giderek görevi tamamlamamız istenmektedir.

Böylelikle [Daughter of Grand Merchant] Menissiah ile başladığımız chat görevi Knock, and the door will open II göreviyle son bulmaktadır.
Görev bitimiyle üzerimize gelen exp miktarı: 37,500,000


Kaynak: NTTGame Forum
 

Sonraki Etkinlik

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
[STKO]Exp Boss Event
Planlanmış bir etkinlik yok
Üst