Fantome

Lvl 20 ~ 29
Knight Online GM'lerinin uslup ve konuşma tarzları gerçekten uzun zamandır dikkatimi çekiyor.
Ayrıca geçmişte kendisini eleştirdiğim için discordtan ban attılar.
Bizler bu kişilerin insanları rahatsız eden konuşmalarını burada toplayabiliriz.

Bir oyuncu LordKurian zamanında magic bag kazanmış ama bu bag süresiz gelmiş şimdi ise yüzük basamadığı için ticket atmış. Yardımcı olmaları gerekirken verilen cevap.

Benim fikrim NTTGame personellerine iletişim eğitimi vermeli. Özellikle eleştiri kaldıramayan, kendisine verilen oyun yetkisiyle kendini diğer kişilerden üstün gören ve bu oyunu oynayan oyuncuların Nttgame'i ayakta tuttuğunu farketmeyen personellerine.

Fantome

Lvl 20 ~ 29
Evet NTTGame personeli yine kendisinin nasıl olduğunu gösterdiği konuşma içerilkleri sırasıyla ilgili mesajları bir resim haline dönüştürdüm.

Kendilerine verilen yetkiyle kendilerini birşey zannetmeye devam ediyorlar. Ama bizlerin bu oyunun müşterisi olduğumuzu unutup eleştiri hakkı olan insanlara fırça atmaya devam ediyorlar.

Ve maalesef bugün bu adamları şikayet edebileceğiniz daha üst bir makam yada adres yok. Zaten bunu bildikleri için bu kadar rahat davranabiliyorlar.

Fantome

Lvl 20 ~ 29
Evet malesef bir yenisi daha geliyor. İnsanlara yardımcı olmak mı? Neden olsun ki?

Fantome

Lvl 20 ~ 29
Uslub ne zaman değişecek gerçekten çok merak ediyorum. Oyuncusu olmayan oyunda ileride gmlik yaparlar.

Sonraki Etkinlik

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
SteamKO EXP Boss Etkinliği
Planlanmış bir etkinlik yok