Knight Online - USKO - NTTNow Rehberi (Yeni Sunucu Kaydı)

Merhaba Şövalyeler,

Açtığımız son yeni sunucular Sirius, Altar ve Vega'da oynamak için kullanmanız gereken NTTNow mobil uygulaması hakkında detaylı bilgileri bu konuda bulabilirsiniz.

1- NTTNow İndirme

Android Telefonlar İçin


Eğer Android işletim sistemli bir telefonunuz var ise NTTNow uygulamasının apk dosyasını direkt telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
NTTNow Apk Direkt İndirme Linki <- Tıklayın

Eğer Android kullanıcısıysanız ve yukarıdaki link ile yükleme yapamıyorsanız alternatif indirme linkimize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
NTTNow Apk Alternatif İndirme Linki <- Tıklayın

IOS Telefonlar İçin

Eğer IOS işletim sistemli bir telefonunuz var ise NTTNow uygulamasını indirmek için App Store'a NTTNow yazarak aratabilir ya da App Store mağazasına hemen gitmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
NTTNow App Store Sayfası <- Tıklayın2- Telefon Numaranızı Doğrulayın

NTTNow uygulamasını telefonunuza indirip yükleyin ve uygulamayı çalıştırın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecekter.

Screenshot_20200219-104935.jpg


1- Bu ekranda ülke kodunuzu seçtikten sonra telefon numaranızın başına 0 koymadan giriş yapın ve "NEXT" butonuna basın.

2- Bir dakika içerisinde telefonunuza gelecek olan SMS'de yer alan 6 haneli kodu uygulamaya girin ve "CONTINUE" butonuna basın.


71RCkU.jpg
yS4BuL.jpg


Yukarıdaki iki adımı tamamladığınızda telefon numaranızı cihazınıza indirdiğiniz NTTNow uygulamasını kayıt etmiş olacaksınız.
 • Android işletim sistemli cihazlarda uygulama telefonunuza gelen mesaj içerisindeki kodu otomatik olarak alır, kodu sizin yazmanız gerekmez.
 • IOS işletim sistemli cihazlarda telefonunuza gelen mesaj içerisinde kodu kendi eliniz ile yazmanız gerekir.
 • Uygulamaya telefon numaranız ile kayıt yaptıktan sonra tekrar başka bir telefon numarası ile aynı cihazdan kayıt olamazsınız.
 • NTTNow kaydı tamamlandıktan sonra kayıt yaptığınız numara ve cihazı başka bir NTTNow kaydı için kullanamazsınız.
 • NTTNow uygulaması sim kartın olmadığı cihaz ve uygulamalar (Örnek: Tablet ve Emülatörler) ile kullanılamaz.
 • Her bir NTTNow kaydınız ile yeni sunucularda sadece bir hesaba sahip olabilirsiniz.
 • Teknik arıza görülmediği taktirde hesap paylaşımı ve hesap satımı yaptığı tespit edilen kullanıcılar müşteri hizmetlerinden destek alamaz.

3- Yeni Sunuculara Kayıt Olun

Sirius, Altar ve Vega sunucuların giriş yapmak için NTTNow kaydı sonrasında Knight Online websitesinden aşağıdaki adımları izleyerek kayıt işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

1- Knight Online Websitesine gidin.

2- GİRİŞ butonuna basın.

giris.png


3- NTTGame hesabınızla giriş yapın.

giris2.png


4- YENİ SUNUCU - KAYIT İŞLEMİ butonuna basın.

kayit.png5- Karşınıza çıkacak ekranda YENİ SUNUCULARA KAYIT OL butonuna basın.

kayit2.png


6- Bir sonraki ekranda NTTNow uygulamasına kayıt ettiğiniz telefon numarasını başına 0 koymadan ülke kodu birlikte yazın ve DOĞRULAMA KODU GÖNDER butonuna basın.

kayit3.png


Not: Eğer NTTNow uygulamasına telefon numaranızı kayıt etmediyseniz bu bölümde "*Data not found" hatası alabilirsiniz.

7- Bu ekranda NTTNow uygulamasının mesajlar bölümüne gelen son ve yanında NOT USED yazan 6 haneli kodu girin, ONAYLA & KAYIT OL butonuna basın.

kayit4.png


Tebrikler yeni sunucular için kaydınızı tamamlamış bulunuyorsunuz ve Sirius, Altar ve Vega sunucularından dilediğinize giriş yaparak oynayabilirsiniz.


kayit5.pngDetaylar

 • Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyetinden alınmış bazı hatlarda SMS iletilememe sorunu oluşmaktadır, bu kullanıcılarımız resmi belge ile kıbrısta yaşadıklarını ve hat sahibi olduklarını kanıtlamaları durumunda destek verilmektedir.Bu sorunu yaşayan oyuncularımız NTTNOW bölümüne bilet göndererek destek talep edebilirler.

 • Yurtdışı telefon numaraları ile kayıt yapan oyuncularımız GM ekibi tarafından kaydı onaylandıktan sonra giriş yapabilmektedirler.

 • Şu kuralları asla unutmayalım: NTTNOW programı tek telefon cihazı,tek telefon hattı,tek hesap prensibinde çalışmaktadır.Bir telefon numarasını bir hesabınız ile kayıt ettirdiyseniz bu numara ile bir daha kayıt olmanız mümkün değildir.Ayrıca başarıyla oluşturulmuş bir kaydın sonradan değiştirilmesi mümkün değildir, bu yüzden dolayı lütfen kayıt olurken dikkatli olunuz.Sonradan gelecek numara değişikliği talepleri maalesef kabul edilememektedir.
Bazı Hata Kodları ve Anlamları

 • Please Use Device: NTTNOW sadece hat takılabilen telefon cihazlarında çalışmaktadır, Eğer bu hatayı alıyorsanız; ya telefonunuz NTTNOW ile uyumlu çalışmamaktadır, ya sanal emilatörden yada tablet üzerinden kayıt olmaya çalışıyorsunuzdur.

 • You have already registered with another device: Bu hata sizin daha önce farklı bir cihaz ile kayıt olduğunuzu göstermektedir.Hesabınız ile daha önce NTTNOW'a kayıt olup olmadığınızı görmek için, https://www.nttgame.com/knight/tr/ adresine girerek "YENİ SUNUCU - KAYIT İŞLEMİ" butonuna basınız, sonrasında açılan pencerede "YENİ SUNUCULARA KAYIT OL" seçeneğine tıkladığınızda daha önce kayıt olduysanız burada hangi tarihte hesabınızla kayıt olduğunuzu görebilirsiniz.Eğer bu ekrana ulaşamıyorsanız demek oluyorki o an siteye giriş yaptığınız hesabınızla NTTNOW kaydınız bulunmamaktadır.

 • Data not found: Bu hata kodunun anlamı NTTNOW'dan alınan kodun web sitesine girilmediğidir.Bu hatayı alıyorsanız kaydınızı tamamlamak için APP'den alacağınız kodu web sayfasına girmelisiniz.


Herkese iyi oyunlar diliyoruz!Kaynak: NTTGame Forum
 

Sonraki Etkinlik

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
[Canlı Yayın] Eşya Geliştirme Etkinliği
Planlanmış bir etkinlik yok
Üst