• Forum sayfamız için ekip arkadaşları aramaktayız. Aramıza dahil olmak isterseniz lütfen tıklayınız.

Knight Online - Warrior Sınıfı

Mesajlar
286
Q9Y9A9.png


Zigenon, 448 yılında diğer Orclarla El Morad'dan kaçtığı ve Claro Şövalyeleri savaşta olduğu zamanlarda kimsenin devlerin varlığından haberi yoktu . Ancak sahip oldukları yüksek kılıç becerileri sayesinde kısa sürede geliştiler ve rakipsiz oldular. Tüm erkek ve kadınların savaşçıların gelişmesinde bir payı oldu ve bu savaşçılar şu an El Morad güçleri içinde Tank görevi üstlendi.


Dönüştükleri

Blade:
Kısa mesafeli dövüşlerde ustalaşmışlardır ve çeşitli silahları kullanarak, mavi gücü koruyacak yeteneklere sahiptirler. Öldürülmedikleri sürece kılıçları asla düşmez.

Blade Master: Tüm kılıç çeşitlerinde ustalaşmışlardır ve düşmandan gelecek atakları tamamen durdurabilecek özel bir yeteneğe sahiptirler.


9dKc0i.png


El Morad'ın Claro Piana paralı şövalyeler birliğidir. Paralı şövalyeler birliği olmasaydı, Pathos asla mühürlenemezdi. Paralı şövalyeler birliği Pathosu mühürlemeyi başardığında, Pathosun kanı onları orc yaptı ve El Moradlar tarafından sınırdışı edildiler. Kahramanlıkları ile bilinen, orcların lideri ‘Zigenon' onları Karus olmaya davet etti ve desteğini verdi. Claro paralı şovalyeler birliği bunun üzerine isimlerini değiştirdiler ve ArcTuarek oldular. Artık onlar Karus'un ön saflarında bulunacak ve muazzam güçleri ile Karus'u savunacaklardı.


Dönüştükleri

Berserker:
Yüksek canları ile savaşın en ön saflarında yer tutarlar. Güçleri Elmorad'ın Barbar savaşçıları ile kıyaslanamaz bile. Arkadaşlarını korumak için ise muazzam yetenekleri vardır.

Berserker Hero: Öfkelerini bir iblisin gücü ile püskürtürler. Karus savaşçıları arasında en yüksek rütbeye sahip savaşçılardır.Warrior sınıfı, mevcut tüm sınıflardan ziyade savaş alanlarında savunması ve yüksek atak gücüyle nam salmıştır. Cesur oluşu ve hiçbir zaman savaş meydanlarından geri adım atmıyor olması tüm düşmanlarına korku salmaktadır. Kendisi ve parti üyelerinin bonuslarını aynı zamanda canlarını belirli bir süre boyunca yükseltme, rakiplerinin adım atmalarını engeyebilmek için bacaklarını kırma ve onlarda şok etkisi yaratarak kilitleme başta olmak üzere birçok zorlayıcı becerileri bulunmaktadır.

Başlangıç için ideal puanlar : STR-HP


● Lv 10

Çeşitli yaratıklar ile mücadele edip, görevlerinizi yaparak 10. seviyeye ulaştınız. Sınıfınıza göre istediğiniz özellikleri artık seçebilirsiniz. Bunun için Moradon merkezinde bulunan Grand Merchant ile görüşmelisiniz. Grand Merchant’a sağ tıkladığınızda 1st distrubition adlı bölümü seçerek, size özellik seçiminiz için gerekli olan 2 Skill Point verilecektir. Bu puanları K tuşuna basarak kullanabilirsiniz. Bu işlem için 3000 Noah’a ihtiyacınız olacaktır.

Warrior Becerileri: Attack, Defence, Passion● Kaleye Gitme Vakti!

35. seviyeye
geldikten sonra ise artık Moradon size yetmeyecek ve ırkınıza ait olan kalede yeni görevleriniz açılacaktır. Artık daha güçlü bir sövalye olduğunuza göre daha zor görevlerle ve güçlü yaratıklarla mücadele edebilirsiniz. Moradon merkezinde bulunan Gate üzerinden kendi ırkınızın kalesine gitme vakti. El-Morad iseniz townda bulunan El-Morad Warp Gate'e sağ tıklayın ve El-Morad Castle seçeneğini seçin. Karus iseniz Karus Warp Gate'e sağ tıklayın ve Luferson Castle seçeneğini seçin. Artık kendi ırkınızın kalesinde, karşı ırktan bağımsız şekildesiniz. Unutmayın ki karşı ırk savaşlarda sizin düşmanınızdır.


● Master Görevi

Kalenizdeki görevlerinizi tamamlayıp, birçok yaratıkla mücadele ettiniz ve 60. seviyeye ulaştınız. Artık daha güçlü bir şövalye olmanın zamanı geldi. Bu seviyeye ulaştıktan sonra Master görevini tamamlayarak yeni ve daha güçlü beceriler kullanabileceksiniz. Master Görevini tamamlayabilmek için ırkınızın kalesinde bulunan [ Warrior Master] Skaki isimli NPC üzerinde bulunan 2nd Job Change görevini tamamlamanız gerekmektedir. Bu görevi tamamlayabilmeniz için Urkthron's Essence, Alkeradeua's Essence ve Unstable Kentaraus' Heart parçalarına ihtiyacınız olacaktır. Bu parçaları temin edebilmek için [Captine] Urukthrone, [Captine] Alkedrada ve Centaur yaratıkları ile mücadele etmeniz gerekmektedir. Mücadelenizin sonucunda yaratıkların kutusundan ilgili eşyaları temin edebilirsiniz.

İlgili yaratık ile Linate / Raiba Village haritaları üzerinde karşılaşabilirsiniz.
6alB73.pngİlgili yaratık ile Lunar Valley / Raon / Doda Camp haritaları üzerinde karşılaşabilirsiniz.
DY81oy.pngİlgili yaratık ile Lunar Valley haritası üzerinde karşılaşabilirsiniz.
LDBAVV.jpg
70, 75 ve 80 yeteneklerini açmak için Spell Stone Powder gereklidir. Değerli olmayan kullanmadığınız old takılarınızı kırarak bu materyali elde edebilirsiniz. 70 yeteneği için 5, 75 yeteneği için 10 ve 80 yeteneği için 15 Spell Stone Power kullanmanız yeterlidir.

● Basit Beceriler(Basic)


● Saldırı Becerileri(Attack)


● Vahşi Savaşçı Becerileri(Passion)


● Savunma Becerileri(Defence)


● Geliştirilmiş Beceriler(Master)Kaynak:
NTTGame Forum
 

Sonraki Etkinlik

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
[STKO]Exp Boss Event
Planlanmış bir etkinlik yok
Üst