• Forum sayfamız için ekip arkadaşları aramaktayız. Aramıza dahil olmak isterseniz lütfen tıklayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesajlar
286
Kullanıcı ödülleri ve rozetleri sitemize eklenmiştir. Tüm kullanıcı rozetlerini ve açıklamalarını buradan görebilirsiniz.

İlk 50 üyemiz için;
yonetimminnet.svg
Yönetim Minnettarlığı
 
Son düzenleme:
Mesajlar
286
Değerli Üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz,
Bazen bizler oyundan uzaklaştığımızda farkında olmadan günlük olarak girmeyi planladığımız etkinlikleri (BDW, Chaos vb) farketmeden kaçırabiliyoruz.
Knight Cehennemi forumu olarak forumumuzda gezerken bu etkinlikleri kaçırmamanız adına bir bildirim sistemini etkinleştirdik.
Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi STEAMKO ve USKO ibaresinin yanına etkinliğin adını yazdık
Belirlenen saatlerde tıklama ile kesin olarak girilebilen etkinlikler(BDW, Chaos) hariç diğer günlük etkinlikler için başlama saatinden 10-15 dk öncesinde sizlere aşağıdaki gibi bir bildirim gönderilecektir.


image0.png


Son olarak taktir edersiniz ki bizlerde hata yapmış olabiliriz. Etkinlik saatiyle ilgili bir yanlışlığımızı da farkederseniz lütfen bizlere buradan iletiniz.

Saygılarımla.
 
Mesajlar
286
Yeni gelen boss saatlerindeki sabitleme nedeniyle bosslar çıkmadan 15 dakika öncesinden itibaren forum sayfamızda karşılaşacağınız hatırlatıcı eklendi.

unknown.png
 
Mesajlar
286
Ziyaretçilerimiz üye olmadan konu açabilir ve mesajlara cevap yazabilirler. Mesajlar ve konular moderatörlerin onayının ardından görülecektir.
 
Mesajlar
286
Forum sayfamızdaki rehberimiz yenilendi.
Rehberimizdeki içeriklerimizin neredeyse tamamı NTTGame Forum moderatörleri tarafından resmi forum sayfasındaki içeriklerden alınmıştır.

Kendilerine teşekkür ediyorum.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sonraki Etkinlik

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
[STKO]Exp Boss Event
Planlanmış bir etkinlik yok
Üst