• Forum sayfamız için ekip arkadaşları aramaktayız. Aramıza dahil olmak isterseniz lütfen tıklayınız.

  • Merhaba Ziyaretçi,
    USKO, Akara Sunağı'ndaki itemlere teklifler 22:55 itibariyle sona erecek.

USKO - Güncelleme Notu Yeni Sunucularda NTTNow Yerine ICSOTP Şartı Geldi

Knight Online

Lvl 50 ~ 59
Mesajlar
141
Herkese Merhaba,

NTT Game olarak yeni Knight Online sunucularımız Altar - Vega - Sirius'a giriş yapılabilmesi için sizlere sunduğumuz NTTNow programı ile ilgilli bir karar aldık. Alınan karar nezdinde 21 Ağustos 2020 saat 11:00itibarıyla Altar - Vega - Sirius sunucularımız için NTTNow aktivasyon zorunluluğu kaldırıldı ve hesap güvenliğinizi arttırmak adına sizlere sunduğumuz ICS/OTP aktivasyon zorunluluğu getirildi.

21 Ağustos 2020 saat 11:00'den sonra NTT Game portalımız üzerinden oluşturulan hesaplarda yeni sunucularımıza giriş yapılabilmesi için ICS hizmeti hesap üzerinde aktif edilmek zorundadır.

Hali hazırda NTTNow uygulaması aktivasyonu ile yeni sunucularımıza giriş yapan kullanıcılarımız için de ICS aktivasyonu yapmaları için 30 günlük (tam tarih önümüzdeki günlerde paylaşılacak) süre verilecektir. 30 günlük süre sonunda geçmiş dönemde NTTNow aktivasyonu yapmış olan, fakat ICS aktivasyonu yapılmayan hesaplar yeni sunucularımıza giriş yapamayacaktır. Bu hesaplar ile tekrar giriş yapılabilmesi için ICS aktivasyonu yapılması istenecektir.

Ek bilgi 1: Hali hazırda yeni sunucularımızda oynayıp, ICS hizmetini aktif şekilde kullanan oyuncularımızın bu geçiş dönemi için herhangi bir işlem yapmasına gerek bulunmamaktadır.

Ek bilgi 2: Yeni sunucularımızda NTTNow'dan ICS hizmetine geçiş sürecinde ICS hizmetinde sorun yaşayan ve hali hazırda NTTNow aktivasyonu yapmış kullanıcılarımız 24 Eylül 2020 tarihine kadar destek ekibi ile iletişime geçebilirler. (Yeni sunucularda karakter oluşturulmuş olması gerekiyor)

Ek bilgi 3: OTP'nin ilk kurulumu ücretsizdir. Bir telefon numarasına 3 adet hesap bağlayabilirsiniz.

ICS Üyeliği, AnyOTP Programı Kurulumu ve ICS Kullanım Rehberi

Ek bilgi 4: Yeni sunucularımızda ICS servisi aktif olmadan 24 Eylül'e kadar giriş yapabilecek olan oyuncularımız yeni sunuculardan birinde yeni bir karakter oluşturduğu takdirde o sunucuya giriş için ICS servisini aktif etmeleri istenecektir. (Sorun giderildi. Kullanıcılarımız ICS aktivasyonu yapmadan 24 Eylül'e kadar giriş ilgili sunuculara giriş yapabilecekler)

Herkese İyi Oyunlar!


Kaynak: NTTGame Forum
 

Knight Online

Lvl 50 ~ 59
Mesajlar
141
Herkese Merhaba,

Knight Online ekibi olarak yaptığımız değerlendirme neticesinde yeni sunucularımıza ICS zorunluluğunu aşama aşama getirme kararı aldık. Bu karar neticesinde ilk olarak Sirius sunucusuna ICS zorunluluğu 7 Ekim 2020 10:00'da getirilecektir.

Sirius sunucusuna ICS zorunluluğu getirildikten sonra yoğunluk durumuna göre sırasıyla Vega ve Altar sunucuları için de, Sirius sunucusuna takiben 1-2 gün içerisinde ICS zorunluluğu getirilecektir.

Altar ve Vega sunucuları için net tarihleri öğrenmek için duyurularımızı takip ediniz.

ICS zorunluluğu getirildikten sonra sorun yaşamamanız adına şimdiden ICS aktivasyonlarınızı yapmanızı öneririz.

İyi Oyunlar

Kaynak: NTTGame Forum
 

Sonraki Etkinlik

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
[STKO]Exp Boss Event
Planlanmış bir etkinlik yok
Üst